VÝSLEDKY KAMPANÍ A PŘÍPADOVÉ STUDIE

Tak o kolik jsem pomohl  zvýšit díky FB, nebo dalším sítím tržby některých svých klientů? Mrkněte se na stručná čísla a info. 

Orijin Tea:

"Kvalitní čaj v pytlíku nenajdete"

Pokud chcete úspěšně prodávat kvalitní čínské a taiwanské čaje, musíte oslovit velmi specifické publikum. V prvním měsíci byla návratnost FB kampaní +700 %. Kampaněmi jsme na začátku zasáhli více než 50.000 lidí a noví fanoušci se postupně stávali zákazníky. Mimo jiné jsme zde zapojili i Seznam a Google. Tyto zdroje nám také dopomohly k lepším výsledkům.

Blueberry Hill

Čistá přírodní kosmetika bez chemie

Vše není jen o kampaních, na začátku stojí dobrý produkt. A to přírodní kosmetika netestována na zvířatech bezesporu je.  Klientky si v začátcích dělaly FB samy a po nějakém čase jej chtěly vynechat úplně. Jsem rád, že se ozvaly a daly mu druhou šanci. Výsledky raketově stouply. Už v prvním měsíci jsme se dostali na návratnost investic z reklamy 1000% a cenou za objednávku v nej případech i 25 Kč. 

Directa

Nejstarší evropský on-line broker

Tohle je příklad, kde se nesnažíme získat co nejvyšší tržby, ale zákazníky - tradery, kteří zde budou obchodovat na burze za nejlepších podmínek. Následně s nimi komunikovat a nabídnout jim plnou podporu. Než jsme zavedli Facebook, kontakty byly v řádech jednotek za měsíc. Po zavedení vzrostl počet měsíčních kontaktů  na stovky.  Z těchto kontaktů si v průměru otevře  účet 10 lidí, kteří v dalších měsících pravidelně obchodují. 

Bezva plenky a jejich

famózní rozjezd!

Díky Facebooku a Instagramu jsme se v prvním měsíci dostali na 18 násobek částky vynaložené na reklamu. V druhém měsíci pak na 31 násobek. Nemůžu zveřejnit přesná čísla, ale pro představu, kdybychom  investovali 10 000 Kč do FB reklamy, v tržbách by se vrátilo 310 000 Kč. A zaváděcí cena plenek byla pouze 159 Kč/1 balení. To je spoustu objednávek. 

Magicky ženská

Kurzy, knihy, produkty

Autorka se zabývá vědomou ženskou krásou. Pořádá on-linek kurzy, má knihu, kterou čte tisíce lidí a další produkty. Takže tohle je trochu jiný soudek. U tohoto projektu se nám prodejem kurzů a knih přes FB kampaně vrátila investice do reklamy více než 7X.  A tohle je opět jen první měsíc, v některých dalších výsledky ještě stouply. Pokud vás zajímají detaily, ozvěte se a já Vám zašlu podrobnější čísla. 

Jak jsme vrátili

Ukradený potenciál?

Motivační a inspirativní kniha, která už pomohla tisícovkám lidí. V prvním měsíci jsem pomohl zvýšit  objednávky knihy na více než dvojnásobek a v dalších měsících výsledky ještě rostly.  

Pokud budete chtít detaily, či další studie, určitě napište. :) Tak co zkusit rozjet i to Vaše podnikání?