JAK JE TO TEDY SE MNOU 

Jsem Filip Laník a zabývám se výkonnostním marketingem na sociálních sítích, převážně Facebooku už více než 9 let. Stručné ne? Tak si pojďme říct více. 

Začal jsem v době, kdy se ještě Facebook reklamy nezobrazovaly v kanálu vybraných příspěvků, pouze v pravém sloupci. V době, kdy šel remarketing využívat pouze přes třetí strany, v době, kdy reklama vypadala nějak takhle:

reklamy-2011

...a v době, kdy se každý honil za co největším počtem fanoušků, likes, sdílení, komentářů. Měl jsem však to štěstí nastoupit v agentuře (i když malé), která se pro své klienty zaměřovala prostřednictvím FB reklam a komunikace na výkon – prodeje, sběr e-mailů či stahování publikací. To byl, je a vždy bude ten správný směr. Protože reakcí a fanoušků mít kolik chcete, ale pokud nic neprodáte, můžete se tak akorát kochat svou Facebook stránkou. 

Ale každá agentura má své hranice a pravidla. Proto jsem po několika letech odešel rozvíjet svou kreativitu a nápady na výkonové kampaně do své vlastní agentury. 

V současné době pomáhám firmám i jednotlivcům s marketingem a komunikací na Facebooku a okrajově i ostatních sociálních sítích už v mé vlastní režii. Stále se orientuji na výkonové kampaně, tedy ty, které přináší zisky, či kontakty, ale budování značky mi také není cizí.

Od roku 2011 jsem navrhoval strategie, spravoval kampaně a komunikaci stovkám různých klientů - od těch velkých po ty nejmenší. 

Pokud budete mít zájem o spolupráci, radu, či konzultaci, neváhejte a napište, zavolejte nebo mi klidně pošlete telegram. Ozvu se Vám, co nejdříve budu moci a udělám maximum pro to, aby šla křivka Vašeho podnikání nahoru.