JAK JE TO TEDY SE MNOU 

Mé jméno je Filip Laník a zabývám se výkonnostním marketingem na sociálních sítích, převážně Facebooku, více než 8 let. Stručné ne? A teď si pojďme říct více. 

Začal jsem v době, kdy se ještě Facebook reklamy nezobrazovaly v kanálu vybraných příspěvků, pouze v pravém sloupci. V době, kdy šel remarketing využívat pouze přes třetí strany, v době, kdy reklama vypadala nějak takhle:

reklamy-2011

...a v době, kdy se každý honil za co největším počtem fanoušků, liků, sdílení, komentářů. Měl jsem však to štěstí nastoupit v agentuře (i když malé), která se pro své klienty zaměřovala prostřednictvím FB reklam a komunikace na výkon – prodeje, sběr e-mailů či stahování publikací. No, a to byl a je ten správný směr. Reakcí můžete mít kolik chcete, ale pokud nic neprodáte, je něco špatně

Ale každá agentura má své hranice a pravidla. Proto jsem po několika letech odešel rozvíjet svou kreativitu a nápady na výkonové kampaně do své vlastní agentury. 

V současné době pomáhám firmám i jednotlivcům s marketingem a komunikací na Facebooku a okrajově i ostatních sociálních sítích už na své vlastní triko. Stále se orientuji na výkonové kampaně, ačkoliv brand mi také není cizí

Od roku 2011 jsem navrhoval strategie, spravoval kampaně a komunikaci stovkám různých klientů - od těch velkých po ty nejmenší. 

Pokud budete mít zájem o spolupráci, radu, či konzultaci, neváhejte a napište, zavolejte nebo mi klidně pošlete telegram. Ozvu se Vám, co nejdříve budu moci a udělám maximum pro to, aby šla křivka Vašeho podnikání nahoru! ;)