SOCIÁLNÍ SÍTĚ = PŘÍTOMNOST, BUDOUCNOST

VĚŘTE MI, ŽE MARKETING NA NICH CHCETE DĚLAT PROFESIONÁLNĚ A KREATIVNĚ  

8 LET ZKUŠENOSTÍ

1000² KAMPANÍ

1000000000...... REKLAM

S ČÍM VÁM POMŮŽU?

Se splněním Vašich business snů pomocí sociálních sítí. 

Tvorba strategie

Dle Vašich cílů vytvořím podrobnou strategii a postup toho, jak sociální sítě a nástroje na nich využít. Je např. Vaším cílem prodat určitý typ auta? No problem, strategie bude postavená tak, aby prodávala.

Reklama na sítích

Vytvoříme reklamy na (pro Vás) vhodných sociálních sítích, které přesně zaměříme na Vaše cílové publikum. Kreativní reklamy včetně grafiky a textů, které popoženou zákazníka k požadované akci. (nákup, registrace, stažení knihy...)

Kvalitní obsah

S potenciálními zákazníky je důležité správně komunikovat a Vy je znáte nejlépe.. Pomůžu Vám pro ně tvořit obsah, který zaujme - grafika, video, texty, apod. Důležité je, aby měl obsah smysl a byl relevantní. (žádná koťátka!)

Přesah k webu

Aby fungovala reklama, je nutné mít dobře vyladěný web. Proto Vám sepíšu i to, co je na webu potřeba změnit, zda-li je potřeba vytvořit landing page, jestli máte vhodně vytvořený košík, zkrátka vyladíme všechny možné chyby. (bezplatně)

Po tom, co si vše nastavíme a schválíme, budu kampaně a strategii pravidelně optimalizovat a vést tak, abychom plnili stanovené cíle. Taktéž budete pravidelně dostávat podrobná vyhodnocení a informace. Kampaně tak budete mít pod kontrolou. Pokud nebudete spokojeni, můžeme spolupráci kdykoliv ukončit, nejste ničím vázáni. 

NAPIŠTE/ZAVOLEJTE

Anebo můžete také poslat poštovního holuba. Odpovím Vám co nejdříve. S čím Vám můžu pomoct?