SOCIÁLNÍ SÍTĚ = PŘÍTOMNOST, BUDOUCNOST

VĚŘTE MI, ŽE MARKETING NA NICH CHCETE DĚLAT PROFESIONÁLNĚ A KREATIVNĚ

10 LET ZKUŠENOSTÍ

6 000+ REKLAMNÍCH KAMPANÍ

22 000+ REKLAM

S ČÍM VÁM POMŮŽU?

Se zvýšením objednávek, tržeb, počtu kontaktů, rozšířením povědomí o Vaší značce, zkrátka se splněním Vašich podnikatelských snů. 

Tvorba strategie

Je Vaším cílem prodat určitý typ auta? No problem. Vytvořím podrobnou strategii a postup toho, jak sociální sítě a nástroje na nich využít k prodeji. Vy pak ihned uvidíte, jaké výsledky můžete očekávat.

Kreativní reklama

Vytvořím reklamy na (pro Vás) vhodných sociálních sítích, které přesně zaměřím na Vaše cílové publikum. Včetně grafiky a textů, které popoženou zákazníka k požadované akci. (nákup, registrace, stažení knihy...)

Kvalitní obsah

S potenciálními zákazníky je důležité správně komunikovat a Vy je znáte nejlépe.. Pomůžu Vám pro ně tvořit obsah, který zaujme - grafika, video, texty, apod. Důležité je, aby měl obsah smysl a byl relevantní. (žádná koťátka!)

Přesah k webu

Aby fungovala reklama, je nutné mít dobře vyladěný web. Proto Vám sepíšu i to, co je na webu potřeba změnit - zda-li je nutné vytvořit landing page, jestli máte vhodně řešený košík, zkrátka vyladíme všechny možné chyby. (bezplatně)

Samozřejmostí jsou podrobná vyhodnocení (žádná omáčka), ve kterých najdete přehledné informace o tom, jak si reklamní kampaně vedou. Budete je mít tedy neustále pod kontrolou.

A pokud budete chtít spolupráci kdykoliv ukončit, není problém. Vždy se přece můžeme lidsky domluvit.

NĚKTERÉ Z MÝCH FB REKLAM

Reklamy se snažím dělat kreativně, výstižně a hlavně tak, aby zaujaly pozornost a prodávaly.  Reklama není o zkopírování textu a vložení fotky z fotobanky.  Mrkněte i na další ukázky práce, které Vás možná zajímají nejvíce.  Chcete přece vědět, co ode mě čekat.

VÝSLEDKY FB KAMPANÍ

Jak dopadly mé kampaně? Podívejte se na stručné výsledky. Ale pamatujte, každý projekt je jiný. Nejsem člověk, co Vám bude slibovat, že za týden budete díky FB vydělávat milióny, to je ve většině případech nereálné, a přesto to mnozí slibují. 

NAPIŠTE/ZAVOLEJTE

Anebo můžete poslat poštovního holuba.  Odpovím Vám co nejdříve. S čím Vám můžu pomoct? 

Telefon: 731 512 786